2024 - йил 23-май. Меҳнат ва ижтимоий муносабатлар Академиясида абитуриентларни Академиянинг ўқув ва кундалик ҳаёти билан таништиришга бағишланган очиқ ешиклар куни ўтказилди. Тадбир академик муҳит билан танишиш ва таклиф етилаётган ўқув дастурлари ҳақида кўпроқ маълумот олиш имкониятига ега бўлган кўплаб потенциал талабаларни жалб қилди.
Очиқ ешиклар куни доирасида меҳмонлар академия бинолари, факултетлари ва аудиторияларига ташриф буюришди. Шунингдек, улар ўз тажрибалари билан ўртоқлашган ва пайдо бўлган саволларга жавоб берган ўқитувчилар, талабалар ва маъмурий ходимлар билан учрашдилар.
Ташриф буюрувчилар меҳнат соҳасини бошқариш факултетининг тақдимотларида иштирок етиш имкониятига ега бўлдилар, у ерда уларга меҳнатни муҳофаза қилиш, ҳаёт хавфсизлиги, инсон ресурсларини бошқариш, ижтимоий иш, психология, менежмент, ҳуқуқшунослик каби мутахассисликлар тақдим етилди. Шунингдек, улар қабул шартлари ҳақида батафсил маълумот олишди.
Иштирокчилар тадбир ҳақида ижобий фикр билдириб, бу жуда маълумотли еканлигини ва уларга академия ва унинг миссиясини яхшироқ тушунишга ёрдам берганини айтишди.
Меҳнат ва ижтимоий муносабатлар Академияси ҳақида кўпроқ маълумот олиш учун веб-сайтга ташриф буюринг:https://atso.uz/uz

Ташкент, 23 мая 2024 г. - Академия труда и социальных отношений (АТиСО) провела сегодня день открытых дверей, посвященный ознакомлению будущих абитуриентов с учебной и повседневной жизнью академии. Мероприятие привлекло большое количество потенциальных студентов, которые получили возможность познакомиться с академической средой и узнать больше о предлагаемых программах обучения.
В рамках дня открытых дверей гости посетили корпуса академии, факультеты и аудитории. Они также встретились с преподавателями, студентами и административными сотрудниками, которые поделились своим опытом и ответили на возникающие вопросы.
Посетители имели возможность принять участие в презентациях факультета управление сферой труда, где им были представлены такие специальности как Охрана труда, Безопасность жизнедеятельности, Управление персоналом, Социальная работа, Психология, Менежмент, Юриспруденция. Они также получили подробную информацию о условиях поступления.
Посетители выразили положительные отзывы о мероприятии, сообщив, что оно было очень информативным и помогло им лучше понять академию и ее миссию.
Для получения дополнительной информации об Академии труда и социальных отношений, пожалуйста, посетите веб-сайт: https://atso.uz/uz